Kosmetický salon

Telefonické objednávky: (+420) 606 569 187
 

O salonu

Posláním kosmetické péče je pěstění pokožky. Svěřte tuhle práci mně, zatímco Vy budete odpočívat. Společně se pobavíme o Vaší pleti, o tom jaké její nedostatky Vás trápí, zkrátka s čím jste a nejste spokojená. Vyberu pro Vás nejvhodnější způsob ošetření s ohledem na typ a stav Vaší pleti, věk, zdravotní stav, životní styl atd. Správně zvoleným způsobem kosmetického ošetření , pravidelnou a cílenou péči, se může každá pleť stát krásnou. Proto Vám poradím, jak se o svou pleť máte starat doma a pomůžu Vám vybrat produkty pro domácí péči.

Pracuji s profesionální kosmetikou Alissa Beauté, Diego dalla palma. Vysoká kvalita výrobků garantuje okamžité a dlouhotrvající účinky kosmetického ošetření, které potěší a uspokojí i velmi náročné klienty.

Při líčení dávám přednost velice kvalitní dekorativní kosmetice Mary Kay.

Odložte i Vy starosti a všednost a v příjemném prostředí kosmetického salonu se nechte unášet tóny relaxační hudby, jemnými vůněmi a hlavně úžasně uvolňující kosmetickou masáží. Odměnou bude Vaše krásná, pěstěná, mladistvá, vypnutá pleť a nepochybně dobrý pocit z toho, že jste udělala něco pro sebe, našla si čas na příjemný relax a načerpala novou energii.

Těším se na Vaši návštěvu

Klára Minaříková