Kosmetický salon

Telefonické objednávky: (+420) 606 569 187
 

Kosmetika - nabídka kosmetických služeb

Povrchové čištění pleti

Povrchové čištění pleti

Je velice důležitým začátkem každého kosmetického ošetření. Jedná se o odstranění nečistot, make-upu, potu a kožního mazu z pleti za použití vhodného přípravku dle typu pleti. Používám čistící mléko nebo čistící pěnu a následně pleťové tonikum bez alkoholu, které pleť tonizuje, hydratuje a obnovuje pH pokožky.

 
Peeling

Peeling

Odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty z povrchu pokožky, zcela uvolňuje póry a zabraňuje tvorbě komedonů. Používám enzymatický peeling, který je k pokožce šetrnější než peeling mechanický a je vhodný i na pleť citlivou. Pleť regeneruje, hydratuje a má antioxidační účinky.

 
Hluboké čištění pleti

Hluboké čištění pleti

Je nezbytnou součástí péče o problematickou pleť. Cílem je odstranění komedonů, které se vyskytují nejen u pleti s vyšší produkcí kožního mazu, ale poměrně často také u pleti smíšené a normální, hlavně ve středních partiích obličeje. Hlubokému čištění vždy musí předcházet změkčení pleti a uvolnění pórů, čehož lze dosáhnout buď napářkou nebo použitím změkčujícího gelu. Upřednostňuji použití změkčujícího gelu, který je k pleti šetrnější. Samotné hloubkové čištění provádím ultrazvukovým přístrojem Sinekron S. Po hlubokém čištění je pleť desinfikována pleťovou vodou.

 
Kosmetická masáž obličeje, krku, šíje a dekoltu

Kosmetická masáž obličeje, krku, šíje a dekoltu

Jedním z nejúčinnějších úkonů v kosmetické péči je kosmetická masáž, jejíž efekt je okamžitě prokazatelný. Při pravidelné masáži obličeje krku a dekoltu, dochází k oddálení projevů stárnutí pokožky, proto byste si masáž měla dopřát jedenkrát do měsíce.
Účinky:

  • zmírnění únavy odplavením kyseliny mléčné
  • uvolnění napětí nervové soustavy
  • uvolnění napětí mimických svalů (prevence vzniku mimických vrásek)
  • prokrvení pokožky, zvýšení jejího tonusu
  • zamezení ukládání tuku pod bradou a vzniku dvojité brady
  • odstranění odumřelých zrohovatělých buněk
  • prevence vzniku příčných vrásek na čele, pokleslých koutků, povislých tváří
  • podpora látkové výměny, odplavování nežádoucích produktů látkové výměny
 
Mikromasáž očního okolí

Mikromasáž očního okolí

Speciální ošetření přizpůsobené potřebám pokožky očního okolí. Oddaluje proces stárnutí vypínáním mimických vrásek kolem očí, zmenšuje váčky a kruhy pod očima, posiluje oblast kolem obočí, která má tendenci s věkem klesat, snižuje nitrooční tlak, působí proti únavě očí, napomáhá proudění lymfatických tekutin a tím umožňuje vyplavit nahromaděné toxiny.

 
Jacquetova masáž

Jacquetova masáž

Provádí se u mastné pleti speciálními dezinfekčními pudry. Působením na mazové žlázy se z nich uvolníme a ten se absorbuje pudrem. Po masáži je pleť hladká a jemná.

 
Aplikace aktivních látek

Aplikace aktivních látek

Široký výběr bioaktivních látek se specifickým účinkem mi umožňuje doplnit péči o další kroky, které řeší aktuální stav pleti. Aplikují se pod masku, krém, masážní přípravek, popřípadě se přimíchávají a lze je různě kombinovat a udělat tak několik variant na ošetření určitého typu pleti.

 
Aplikace pleťové masky

Aplikace pleťové masky

Patří k závěrečným úkonům kosmetického ošetření. Správným výběrem a aplikací je ovlivněn výsledek celého ošetření. Pleťové masky pleť vyživují, regenerují, hydratují, tonizují, zklidňují a osvěžují. Na problematickou pleť jsou pak vhodné protizánětlivé, desinfekční, adstringentní a čistící masky. Používám masky krémové, gelové, alginátové a dále speciální oční masky a masky bělící na pleť s pigmentovými skvrnami.

 
Barvení řas a obočí

Barvení řas a obočí

Při barvení řas i obočí je důležité, aby barva ladila s barvou vlasů a celkovým barevným typem konkrétní osoby. Velmi světlé obočí lze ztmavit, velmi tmavé obočí lze zesvětlit. Výhodou barveného obočí a řas je úspora času stráveného každodenním líčením.

 
Tvarování obočí

Tvarování obočí

Úprava obočí silně ovlivňuje výraz obličeje. Nechte si vytvarovat obočí tak, aby co nejlépe ladilo s Vaším obličejem. Požadovaného tvaru dosáhneme depilací pinzetou, barvením, gelem, tužkou nebo stíny.

 
-->
Depilace teplým voskem

Depilace teplým voskem

Jedná se o nejrozšířenější metodu odstranění chloupků. Po důkladné desinfekci se pokožka v místě depilace potře zahřátým voskem. Na něj se přiloží depilační pásky a rychlým trhnutím se odstraní chloupky i s kořínky (chloupky by měly mít alespoň 5 mm). Po depilaci je pokožka ošetřena protizánětlivými přípravky. Pokožka zůstává hladká 4 až 6 týdnů. Bezprostředně po depilaci voskem není vhodné vystavovat pokožku slunečnímu záření, sauně a chlorované vodě v bazénech. Také se nedoporučuje použití samoopalovacích přípravků. Dopřejte pokožce alespoň 24 hodin na zklidnění. Odměnou Vám bude hladká a zdravá pokožka bez chloupků.

 

Podrobný rozpis nabízených služeb vč. cen najdete v sekci ceník.